Nebankový subjekt

Pri požičiavani u „nebankovky“ vybavujete menej papierovania a zároveň potrebujete menej dokladov, zväčša stačia doklady totožnosti a potvrdenie plnoletosti.

Nebankový subjekt

Požičiavanie u takýchto (nebankových) subjektov využívajú predovšetkým ľudia, ktorí neuspeli v bankách. Vo všeobecnosti pri požičiavaní u „nebankovky“ vybavujete menej papierovania a zároveň potrebujete menej dokladov, zväčša stačia doklady totožnosti a potvrdenie plnoletosti.

V súčasnej dobe sa sprísnili podmienky, teda vyžaduje sa aj viac dokladov akými je potvrdenie o príjme, faktúra za el. energiu atď. Nebankovky majú mobilného obchodného zástupcu, ktorý sa dostaví až k vám domov a pôžičku vybavíte u vás doma (aj toto sa odráža vo výške úrokov/poplatkoch).

Keďže sú takéto pôžičky rýchle a menej náročné na vybavovanie, majú aj podstatne vyššie úroky ako u bánk. Aj zmluvy sú prísnejšie a sankcie oveľa dôraznejšie ako v bankách.

Wir möchten Ihnen Inhalte anbieten, die Sie wirklich interessieren, daher verwendet diese Seite Cookies. Klicken Sie auf die Schaltfläche VERSTANDEN, wenn Sie der Verwendung von Cookies zustimmen und Verhaltensdaten auf die Website hochladen, um eine zielgerichtete Anzeige anzuzeigen. Mehr Informationen