Vyjadrenia našich klientov

So spoločnosťou PATRIOT GROUP, s. r. o. spolupracujeme už tretí rok. Počas tohto obdobia sa nám podarilo prostredníctvom tejto spolupráce zvýšiť percento úspešnosti riešenia našich pohľadávok u odberateľov. Chválime hlavne výbornú komunikáciu zo strany zamestnancov spoločnosti PATRIOT, takisto okamžité kontaktovanie dlžníkov a riešenie našich pohľadávok ako celok.

Zdenko Gono, konateľ
Next Trade, s. r. o.

Firmu PATRIOT GROUP, s.r.o. jsme si vybrali díky doporučení od našeho významného odběratele, který již dříve jejich služby využil a byl velmi spokojen. Díky tomuto impulzu jsme našeho dlouhodobého dlužníka, se kterým troskotali všechny naše snahy o vyrovnání dluhu, předali do rukou pracovníků této výše uvedené firmy. Výsledkem bylo získání dlužné částky v plné výši včetně všech úroků z prodlení. Na základě našich zkušeností můžeme spolupráci s touto firmou vřele doporučit. V našem případě, pokud se znovu vyskytnou problémy s platbami od našich odběratelů, již víme na koho se obrátit.

Jana Navrátilová
AXPEL MADE s.r.o.

Potrebovali sme radikálne riešiť vymáhanie pohľadávok, tak sme hľadali potrebné informácie na internete. Dozvedeli sme sa o Vašej spoločnosti a komunikovali sme aj s niektorými spoločnosťami a boli ste nám odporučený. Oslovili sme Vás v marci 2013 a s vymáhaním Vám zverených pohľadávok sme spokojní, kde bolo možné vymôcť pohľadávku, tak ste nám ju vymohli. Výhodou spoločnosti je i to, že majú vlastný exekútorský tým.

Ing. Libor Mišák, konateľ
TRETEX Trenčín spol. s r.o.

So spoločnosťou PATRIOT GROUP, s.r.o. sme začali spolupracovať v lete 2017 na základe dobrých referencii a všeobecne dobrom povedomí o ich schopnostiach a možnostiach vymocť pohľadávky od nášho nespoľahlivého obchodného partnera, čo sa im nakoniec na 100% podarilo. Spoločnosť PATRIOT GROUP, s.r.o. sa vzorne postarala o všetko čo bolo treba, všetky právne kroky pokryli komplexne svojim vlastným tímom a nás informovala len o najdôležitejších krokoch celého procesu. Ak bude do budúcna treba riešiť podobné problémy, určite sa opäť obrátime na PATRIOT GROUP, s.r.o.

Branislav Stanislav, konateľ
DB Engineering, s.r.o.

So spoločnosťou PATRIOT GROUP, s.r.o. úspešne spolupracujeme už viac ako 5 rokov. Počas tejto dlhoročnej spolupráce sa nám podarilo vymôcť pohľadávky od problematických subjektov, s ktorými sme si nevedeli dlhšiu dobu poradiť. Treba pripomenúť, že pracujeme v stavebníctve, kde je všeobecne nízka úroveň platobnej disciplíny. Tu nám spolupráca so spol. PATRIOT GROUP, s.r.o. výrazne uľahčuje prácu a šetrí náš čas. O problematických pohľadávkach máme zároveň vďaka pravidelným reportom podrobný prehľad. Komunikácia so spoločnosťou PATRIOT GROUP, s.r.o. je na veľmi dobrej úrovni. S ich komplexnými službami sme veľmi spokojní a spoluprácu vrelo odporúčame.

Ing. Jozef Šutara, konateľ
LADCE Betón, s.r.o.